Oncpcare Мали Миленичиња Кафез Hammock, Bunkbed Шеќер Едрилица Hammock, морско свинче Кафез Додатоци Кревети, Топла Hammock за Папагал Ferret Верверица Хрчак Игра Стаорец Спиење

Oncpcare Мали Миленичиња Кафез Hammock, Bunkbed Шеќер Едрилица Hammock, морско свинче Кафез Додатоци Кревети,

DEN 215.76

Достапност

ГОЛЕМИНА S - Должина x Ширина : 7.87 х 7.87 инчен(20 x 20 см), погодни за хрчак, златна мечка, бебе стаорец, шеќер едрилица и др.МАТЕРИЈАЛ - Изработени од атмосфера, мека и врвен квалитет материјал, корални руно + арктикот руно, што ќе обезбеди безбедна и супер удобен одмор место за вашата прекрасна, нуди unmatch топлина и удобност.NECESSARITY НА HAMMOCK - Целосна употреба на голем простор на кафезот, hammock е секогаш голем кафез кој да го прави кафез повеќе стереоскопски со прикачување на кафез со клипови.ДВОЕН СЛОЈ КРЕВЕТ - Двоен слој за миленичиња shuttling, тоа е добра опција за исполнување на своите природата на addicting работи во тунелот и назад, да биде како добра забава фаза, која тие можат да дневна или на горниот слој или притискам во долниот еден.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Лесно и брзо се придава на кафез ентериери со вклучени 4 метални куки. -.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа