BLUPLE 3 ЕЕЗ Чипка База за конска опашка Црна Чипка Нето за Донесување на конска опашка Магија Тока конска опашка на Нето Основа на Косата Додаток конска опашка Ткаење

BLUPLE 3 ЕЕЗ Чипка База за конска опашка Црна Чипка Нето за Донесување на конска опашка Магија Тока конска

DEN 167.76

Достапност

BLUPLE е Сигурен Бренд за Висок Квалитет на Коса Производи.Магијата чипка база за конска опашка со користење на супер меки, трајни и еластичен материјал.Нејзините може да долготрајна употреба.Чипка нето за конска опашка правење ви овозможува да шие било коса што би сакале да ја користите за вашиот конска опашка.Може да се направи на конска опашка се погледне на начинот на кој сакате.Пакетот содржи 3 ЕЕЗ чипка база за конска опашка и 3 КОМПЈУТЕРИ перика чешли(дарот).Ние нудиме blac боја.Големина : околу 4 "×4 ".Висок квалитет чипка нето.Лесен за употреба.Можете да направите голем број на конска опашка и косата бухти она што ви се допаѓа Магија тока може да се одржи вашата конска опашка добро и може да се прилагоди според вашите потреби.многу погодно.Ние сме Секогаш Тука да ви помогнеме : грижа на Клиентите е наш врвен приоритет!Можете да разменувате или рефундирање на вашите удари ако не сте целосно задоволни со тоа.Ние секогаш сме тука да помогнеме и да одговори на сите пораки во рок од 24 часа,7 дена во неделата.Ви благодариме и да уживаат во шопинг!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа