DaJun Коса 8A 3 Дел Затворање Со Снопови Директно Бразилецот Богородица Ткаат Коса Пакет се Занимава 3Bundles И Затворање Природна Боја 14затворање+262626weft

DaJun Коса 8A 3 Дел Затворање Со Снопови Директно Бразилецот Богородица Ткаат Коса Пакет се Занимава 3Bundles

DEN 5556.00

Достапност

Da Jun продавачот продавница,не 100% Brazilain Богородица Човечка Коса.Коса должина се протега на должина.чипка големина : 4"x4", 100g/пакет,Пакување : 3 еез Weft & 1 компјутер Затворање.човечка коса weft ткаат со чипка затворање.Сите?На?Кутикулите?На?На?Коса?Снопови Случува?Во тоа?На?Истото?Насока.Продавачот Продавница Име : Da Jun We Може да се Осигура Нашата Коса Е 100% Човечка Коса Должина : 8"-28"Тежина : 330g-350g Color : Природна Боја Може да биде обоена Пратки : Со авион превозот, или изрази, како што се DHL, EMS, UPS-от, ТНТ,EPACKET Препорачана превозот 1-3 дневна,Standarded превозот 7-14days ако се врати,купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот треба да се чува во оригинална состојба.По добивањето на вратите, ние ќе се направи замена или враќање на парите ќе ви бидат вратени.ви благодариме и да уживаат во шопинг!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Avankwig коса парчиња
  • Новак

Avankwig коса парчиња

DEN 8879.76

Косата Екстензии : најбрзиот и најлесен начин да веднаш да додадете должината и волуменот на вашата при�