У Совет Коса Екстензии Remy Пред Врзани Фузија Hairpieces Utip Помине Падна Keratin Нагласи Microlink Коса Екстензија За Жени 100 Насоки 14 50g #18P613 Пепел Русокоса Микс Кајгана Русокоса

У Совет Коса Екстензии Remy Пред Врзани Фузија Hairpieces Utip Помине Падна Keratin Нагласи Microlink Коса

DEN 837.60

Достапност

За Определување : u совет коса е идеален за брзо додавање на моменти без оштетување на белење.Обично 2 пакети се доволни за целосна главата, ако треба долга и густа коса стил, 3-4 пакети се препорачува.Губење на материјал : 100% вистински човечка коса.Косата стил : U совет човечка коса екстензија.Губење на тежината : 50g/100 насоки.Фабрика Директни : Ние имаме свои фабрика и следење на квалитетот на тимот.За јас совет на косата, треба микро прстен да им помогне со инсталацијата.Може ли да се исправи или навивам косата?. ★ Здрави нокти совет remy коса екстензии, 100 насоки/пакет, 0.ве молиме имајте на ум.Никој не може да каже што се носи екстензии.Сите на косата се прибираат директно форма млада девојка донатори.Hairro јас совет коса екстензии е направен со 100% вистински човечка коса, можете да навивам и исправете како ви се допаѓа.Високо ние препорачуваме професионална инсталација и отстранување.Губење на материјал : 100% вистински човечки hair Hair стил : U совет човечка коса extension Hair должина : 14"-24"Губење тежина : 50g/100 strands Hair текстура : свилен straight Hair живот : 6-12 месеци (зависи од употреба и грижа)Фабрика Директни : Ние имаме свои фабрика и следење на квалитетот на тимот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата коса е 100% сува пред да спие на тоа, во спротивно тоа ќе оди frizzy.Сите на косата се прибираат директно форма млада девојка донатори.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа