Bettomshin 1Pcs 1m Должина Силикони Цевки,2.4 mm ID 5.6 mm OD Флексибилни Силиконска Гума Цевка Воздух Цевка Цевка за Домашна Подготовка на производство на Вино

Bettomshin 1Pcs 1m Должина Силикони Цевки,2.4 mm ID 5.6 mm OD Флексибилни Силиконска Гума Цевка Воздух Цевка

DEN 186.00

Достапност

На цевки има одлична отпорност на хемикалии, растворувачи, бази и киселини.Bettomshin Силикони Tubing Product Information Inner дијаметар : 2. [Висок Степен на Транспарентност]- Силиконска цевка е на висок степен на транспарентност што лесно да се набљудуваат течен проток.Кога цевка е празна, тоа ќе се врти без да се урива.09 inch Outer дијаметар : 5.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа