X-DREE Рамен Гумени Прстен Запечатување Grommet Жици Заптивка Јасно 7mm Внатрешна Кол 50pcs(Guarnizione tenuta ди по anello tenuta ди во gomma пијана Guarnizione ди cablaggio trasparente 7mm diametro interno 50 p

X-DREE Рамен Гумени Прстен Запечатување Grommet Жици Заптивка Јасно 7mm Внатрешна Кол 50pcs(Guarnizione tenuta

DEN 187.68

Достапност

Земја на Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ,Rubber.Net Тежина : 11g; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Гума Grommet.Модел : 0426; Главна Боја : Јасно.Вкупната Големина : 10 x 6.7 mm / 0.4" x 0.26"(Надворешниот Кол*T); Ритам Ширина : 2.2 mm / 0.09"(Dimensione complessiva : 10 x 6,7 mm / 0,4' 'x 0,26' '(diametro esterno * T); larghezza della scanalatura : 2,2 mm / 0,09' '.Внатрешниот Дупка со Дијаметар : 7mm / 0.27"(Diametro interno : 7mm / 0,27' '.Станот Гумени Прстен Запечатување Grommet Жици Заптивка Јасно 7mm Внатрешна Кол 50pcs These grommets се користи за заштита на кабли или цевки кои поминуваат низ метални панели.Тие можат да бидат произведени во многу различни видови на гума, за разни индустриски и анти-вибрации цели.Заштита на жици од chafing против drilled дупки.Делува како чувар од остри лист метални рабови.Овие grommet е за замена на старите разбиена grommets или за водење на нови жици безбедно преку телото панели !Опис на Spanish Guarnizione tenuta ди по anello tenuta ди во gomma пијана Guarnizione ди cablaggio trasparente 7mm diametro interno 50 pz Paese ди produzione : CINA; Materiale : ПВЦ, gomma Peso netto : 11 g; Contenuto della confezione : 50 (+/- 2%) pezzi x gommino ди protezione Modello : 0426; Colore principale : trasparente Dimensione complessiva : 10 x 6,7 mm / 0,4' 'x 0,26' '(diametro esterno * T); larghezza della scanalatura : 2,2 mm / 0,09' 'Diametro interno : 7mm / 0,27' '.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа