SLATIOM Мачки Гребење Одбор Мачки Дрвени Играчки Дното Плоча Слама Ноктот Топката Маче Cactuses Качување Рамка домашно Милениче Мачка Играчки

SLATIOM Мачки Гребење Одбор Мачки Дрвени Играчки Дното Плоча Слама Ноктот Топката Маче Cactuses Качување Рамка

DEN 4205.76

Достапност

Издржливи, отпорно на гребење и носат-отпорни, многу погодна за мачки.Направени од сисал и материјални, не-токсични, еколошки-пријателски, безбедни и безопасни за вашата љубов домашни миленици.На гребење движење на своите нозе држи своите шепи здрави и силни.Со светол поглед, тоа е привлечна за вашите мачки и ги прави да не се одбие.за давање на вашето домашно милениче лекување и да се забавуваат гледајќи ги игра.Издржливи, отпорно на гребење и носат-отпорни, многу погодна за мачки.Направени од сисал и материјални, не-токсични, еколошки-пријателски, безбедни и безопасни за вашата љубов домашни миленици.На гребење движење на своите нозе држи своите шепи здрави и силни.Со светол поглед, тоа е привлечна за вашите мачки и ги прави да не се одбие.за давање на вашето домашно милениче лекување и да се забавуваат гледајќи ги игра.Материјал : сисал + logsize : 25x24cmcolour : како shown Package Содржина : 1 x Мачки Гребење Board Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Добредојдовте на нашиот продавница и да ви посакам среќен шопинг!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа