F-ХАИ Мачка Мачката Гребење Пост Кактус Мачка Scratcher Кој со 3 Гребење Столбови и Интерактивни Фитили Топката, H14164808 Миленичиња Игра Куќа

F-ХАИ Мачка Мачката Гребење Пост Кактус Мачка Scratcher Кој со 3 Гребење Столбови и Интерактивни Фитили Топката,

DEN 1610.88

Достапност

Се користи Вашиот Мачки : Лекување на вашата мачка со овој гребење на дрвото, па тој ќе се чувствувате сакани, дури и кога ќе си отидат.Се исполни желбите на вашиот кожен пријател и да го направи среќен!.Уникатен Дизајн : Оваа Мачка гребење пост со 3 гребење столбови покриена со зелена природни сисал и тепих стои на круг база како го имитираат кактус кој се издига од златна пустината изгледа симпатична и свежи кои помагаат да се вклопуваат во секој модерен ентериер и додадете забава талент за секоја соба.Разни Висина на Забава : различни пост висина од задоволува сите возрасти на мачки' гребење навика и истегнување.Тоа нудат совршено место за мачки за да се ослободат нивните стрес, поттикнување на нивната природна желба за добар почеток и да ги зачувате вашите скап мебел од малку тигар е clawing.Премиум Избор : база и горниот дел се и покриени во мек тепих дека се чувствува добро на шепи, особено за авантуристички kitties кои сакаат да скокнат до врвот.Предлагам за мачки до "£ 10".Дополнителни Корист : Дизајниран со мачки во умот.Тој е опремен со бесење играчка стимулира својот плен-како однесување како осцилирачки и swatting и подобрување на нивната играње време со него и да се обезбеди дополнителна забава за нив.Ова е мултифункционален мачка дрво со рационализација форма дизајн, вашата мачиња може да се искачи и скок на тоа слободно.СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии : 12.6"x12.6"x20.9" (32x32x53 cm), Тежина : 5.06 кг / 2.3 kg Color : Зелена,Материјал : МДФ Board PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Гребење Мачка Post1 x Manual SUITABLE ЗА : Оваа мачка дрво е погоден за мал мачки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа