Amerock | Pilltop Грб Кука | Ѕид | Масло Протри Бронза | 1 Пакет | Облека Кука | Крпа Кука | Entryway Кука | Бања Кука

Amerock | Pilltop Грб Кука | Ѕид | Масло Протри Бронза | 1 Пакет | Облека Кука | Крпа Кука | Entryway Кука

DEN 1288.80

Достапност

Pilltop Мантил, Наметка & Шапка Индивидуални Кука.Заврши во Масло Протри Бронза.Идеален за палта, капи, purses или ранци.Вклучува хардвер монтажа : #8 Овална Глава Завртка x x x x 1 1/8in.Координатите совршено со појавување на Amerock кабинет хардвер завршува.На Amerock H55465 ORB Pilltop Грб и Капа Индивидуални Кука е завршена во Масло-Протри Бронза.Еден куките се најпознатите разноврсна и може да се монтира во дрво површини и base.Масло-Протри Бронза крај е богат, темно кафена стариот свет заврши со впечатлива светло и темно акценти.Amerock пазари декоративни хардверски решенија кои се инспирираат, да се координираат и да помогне да се изразат личен стил.За кујна, бања и остатокот од дома, со најразлични бои и дизајни за сите украсување вкусови, Amerock е крајната, време-тестиран извор за хардверски потреби.Amerock пазари на производи во четири категории : декоративни хардвер, декоративни куки, бања прибор и.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа