Френклин Месинг FBLDSH6-WSE-Р 24 Кука Железнички / Багажник, со 6 Грб и Капа Скролувајте Куки, во White & Сатен Никел

Френклин Месинг FBLDSH6-WSE-Р 24 Кука Железнички / Багажник, со 6 Грб и Капа Скролувајте Куки, во White & Сатен

DEN 921.36

Достапност

Дава изобилство на простор за бесење предмети и да ги организираат.Совршен за организирање на било entryway или foyer.Белата и сатен никел заврши комбинација додава стил надополнува постоечките почеток на décor.Димензии : 23.8 L x 3.8 H x 2.3 Г кука проекција : 2.3. 35 lb максимална тежина капацитет кога се монтираат во цврсто дрво или дрво studs.Лесно да се инсталира.Монтажа на хардвер и инструкции за инсталација Вклучени.Производ изградена на цинк умре-фрлија куки монтирани на средна густина fiberboard железница.Се организира во стил со еден лесен чекор.Од Френклин Месинг, ова 23.8" Железнички со 6 Светло Должност Скролувајте Куки е дизајниран да се одржи на широк спектар на производи како што се purses, палта, шалови, и чадори на вашиот entryway.Совршен за организирање на вашите bathrobe и фен во вашата бања, исто така,.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа