JUSTZHANGPAN 2 Парчиња од 25 Mm Еден Макара Блок 304 од не ' Рѓосувачки Челик M25 Макара 400 Кг Товар-Сребрена Кревање Алатка (Спецификација : M25 2 парчиња, Тип на : слободен Тркала)

JUSTZHANGPAN 2 Парчиња од 25 Mm Еден Макара Блок 304 од не ' Рѓосувачки Челик M25 Макара 400 Кг Товар-Сребрена

DEN 678.72

Достапност

Издржливи и практични, направени од високо-квалитетни материјали.Висок квалитет : анти- ' рѓа и отпорност на абење, силна структура.Ергономски дизајн : 360-степен ротација за да се спречи јажето од knotting, лесен за употреба.Исклучителна појава : се носат-отпорни, отпорно на гребење, прекрасниот сјај.Лесен за користење : еластична лизгачки макара, тешки капацитет, погоден за различни апликации, оптоварување од 400 килограми.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy About оваа product Size : Околу 8.5 * 3 * 2.5 cm / 3.35 * 1.2 * 1 инч (должина * ширина * висина).Пакетот Вклучува : 2 парчиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа