JUSTZHANGPAN 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Макара 25мм Блок Јаже Морски Хардвер Едрење Јахта Брод Кревање Јаже Макара Блок за Јажиња Кревање Алатка

JUSTZHANGPAN 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Макара 25мм Блок Јаже Морски Хардвер Едрење Јахта Брод Кревање

DEN 408.48

Достапност

Издржливи и практични, направени од високо-квалитетни материјали.Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.издржливи и практичен за употреба.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Specification : Бренд new Material : Нерѓосувачки Steel Size : како што е прикажано во picture Package се Вклучени : 2 x Нерѓосувачки Челик Pulley Note : ве Молиме овозможи 1-5мм големина грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.


Параметрите на стоката

Brand new :
Material:
Stainless Steel
Size:
as shown in picture
Package Included:
2 x Stainless Steel Pulley :
Please allow 1-5mm size errors due to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Подобро ви се допаѓа