MTH 30-72195 Божиќ Гондола Автомобил w/LED Божиќ Светла & Sking Santas

MTH 30-72195 Божиќ Гондола Автомобил w/LED Божиќ Светла & Sking Santas

DEN 1799.76

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 85475. Гондола Автомобил w/LED Божиќ Светла & Sking Santas - Божиќ (Зелена) Бр.Среќен Божиќ Карактеристики : Intricately Детални Трајни ABS Тело Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Оперативни Умре-Фрлија Метал Couplers Шарени, Атрактивна Боја Шеми Декоративни Кочница Тркала Брзо-Агол Тркала Поставува Игла-Точка Оски (3) Дедо Аикидо Бројки Оперативни LED Светла Единица Мерки : 11 15/16 x 2 3/16 x 1 11/16 Работи На О-27 Криви ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа