Господа Република 8oz Рафинирани Гел

Господа Република 8oz Рафинирани Гел

DEN 311.76

Достапност

Неговиот уникатен мирис, текстура и вискозност се идеални за вртење дури и наједноставните на мажите во стилски господин на благородништвото.24 Часа сјај и задржете го Добиете тешко се одржи и lustrous сјај без ниту еден од снегулки,.100% алкохол слободни за да се избегне прекумерно сушење на вашиот скалп и коса.Достапни Големини : 8oz . 100% Алкохол Слободен; Нема Лушпи.Тешко Се Одржи & Тешко Сјај.Пријатен Мирис , Сладок Мирис.Направен во U. S. A.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа