AISCELL Вертикална Носење Holster за Мото G Чиста,G Моќ(2022),G Моќ(2021),G Игра(2021),G Пенкало(2021),G Перо 5G,Edge(2021),Мото E7,E7 Плус,СТП Кожа Торбичка Вртливата Спојувалка за Каиш[Вклопува

AISCELL Вертикална Носење Holster за Мото G Чиста,G Моќ(2022),G Моќ(2021),G Игра(2021),G Пенкало(2021),G Перо

DEN 331.20

Достапност

Бренд Нови Вертикални Црна Faux Кожен Паричник Случај Вртливата Клип Holster Торбичка.Компатибилен со Motorola Мото G Чиста, G моќ(2021) ,G моќ(2022),G игра(2021),G пенкало(2021),G перо 5 G,Edge(2021) , Мото E7 (2021) XT2095-1, Мото E7 Плус (2021) XT2081-2 ,со дебел заштитни случај покритие на.Димензии приближно 7x3.8x0.8 инчи.Случајот е направен од Faux Кожа за максимална трајност и обезбедува екстра перница заштита на вашиот телефон од учениците и гребнатини.Велкро размавта да се задржи на телефонот цврсто заштитени во внатрешноста на случајот .Ротирачки појас клипови овозможува случај да биде поставен хоризонтално, вертикално и дијагонално.Еластична страни обезбедува добра одговара за вашиот телефон, истовремено овозможувајќи лесен пристап.Доаѓаат со Картичка / ID / Пари Носителот Слот.Пакет се Вклучени : 1 X Премија Вертикална Кожа ID Случај.Ова Вертикална Кожа Случај ќе направи одлична работа Држи за вас!Тоа е високо квалитетна случај со убав Едноставен дизајн кој за Motorola Мото G Чиста, G моќ(2022),G моќ(2021),G игра(2021),G пенкало(2021),G перо 5 G,Edge(2021) , Мото E7 (2021) XT2095-1,Мото E7 Плус (2021) XT2081-2, со заштитна маска случај ќе се совпадне.Овој случај е висок крајот квалитет !!И задоволство да се користи.Само клип тоа да појас И вашето добро да се оди!Димензии приближно 7x3.8x0.8 инчи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа