XMON Случај Компатибилен со iPhone 13 ПРО MAX, Тешки Солиден Случај, Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот Заштитна Маска [Прашина-Доказ] [Shockproof] Компатибилен за Apple iPhone 13 ПРО МА

XMON Случај Компатибилен со iPhone 13 ПРО MAX, Тешки Солиден Случај, Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот

DEN 2366.40

Достапност

【Се вклопуваат совршено】 посебно дизајниран за i Phone 13 Про Max [6. 7inch] 2021 објавени.Точни cutouts За Сите копчиња, сензори и камери. 【Целосна заштита】двојно-layer структура обезбедува 360 степен со полно тело заштита за вашиот нов i Phone 13 Про Max [6.7 инчен] .Воскресна рабовите дизајн обезбедува дополнителна заштита за екран и камера.Засилен агол ефикасно се апсорбираат удари од секој агол, кога се намалува. 【Нема вграден екран заштитник】, со цел да им помогне на клиентите да добијат најдобри искуство на оригиналниот телефон екран, надградена случај не ги содржат вграден екран заштитник. 【Спојувалка за Каиш Holster/Потпирачот】Rotatable потпирачот, слободни вашите раце додека гледаат видеа.Клипот на појас-клип holster на вашиот појас кога ќе се шетаат, да се зачува простор и поудобно. 【XMON По-Продажбата на Услугата】телефонот случај ужива 6-месеци гаранција и долго време пријателска услуга .Ако имате било какви прашања, едноставно јавете ни се на прво преку порака и ние со задоволство го реши било какви прашања може да имате.Компатибилен со Apple i Phone 13 Про Max[6.7 инчен] НЕМА Вграден Екран Заштитник:Со цел да им помогне на клиентите да добијат најдобри искуство на оригиналниот Телефон екран, надградена случај не ги содржат вграден екран заштитник.Мулти-слој за Одбрана : Цврста внатрешна обвивка и мека надворешниот поклопец се Вклопуваат добро i Phone 13 Про Max ,Лесен пристап до екран на допир, камера, копчиња, и пристаништа, го направат вашиот i Phone 13 Про Max кул и привлечни.Тешки Заштита.Воскресна усна обезбедува дополнителна заштита за екран и камера.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа