Картер е Бебе Девојките 2-Парче Флорални Bodysuit Фустан & Јакна Сет

Картер е Бебе Девојките 2-Парче Флорални Bodysuit Фустан & Јакна Сет

DEN 592.80

Достапност

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Со удобноста на bodysuit и стил на облекување, ова парче е една, таа е сигурно да се љубов!Заврши изглед со само едно копче-пред јакна за практична изглед. 2-парче сет Трепет ракави Силна прилепува на crotch и назад следите носат, миење, повторување Ширум цветни печати Cinched половината Богатство џебови Изградена-во bodysuit Копче-пред дизајн Ткаенина & се Грижи 100% памук rib Увезени Машина перат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа