JJ yyds Кадифен Играчки Кадифен Daisy Фрли Перница Пополнување Мека Daisy Цвет Фрли Перница Перница Дома Декор Кревет Троседот Кадифен Фрли Перница (Боја : Розова)

JJ yyds Кадифен Играчки Кадифен Daisy Фрли Перница Пополнување Мека Daisy Цвет Фрли Перница Перница Дома Декор

DEN 1202.88

Достапност

Супер симпатична и реални кадифен играчки ќе додадете забава во бајка-тематските соби и украси.Додадете забава за деца и возрасни.Овие се многу погодни за образовни цели, креативни игри, забава подароци.Тоа ќе помогне за подобрување на децата внимание и увид, развој и обука на нивната имагинација и креативност.Алатки за учење инспирира децата да се чувствуваат повлечени од нашата природа.Тоа ги поттикнува вашите деца да останат подалеку од електронски производи и да направи било тема партија доаѓаат жив!.Секогаш трпеливо чекаат за вашето враќање, бидејќи тој е засекогаш.По напорниот ден, кога ќе зјапа во неговите очи, знаете, тој те сака.Мулти-цел : Оваа играчка е многу погодна за многу цели.Погоден за lumbar поддршка.Производ Description Size : 60cm Material : супер soft Fill : долу cotton When за да се добие производ, ве молиме бришење со вашите раце да се врати на полнотата.Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања потоа, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа