Tyfanag Кадифен Играчки, Бонбони Боја Облак Ѕвезда Месечината Виножито Перница Круг Пополнување Мека Топката Перница Перница Троседот Дома Декорација Перница за При?

Tyfanag Кадифен Играчки, Бонбони Боја Облак Ѕвезда Месечината Виножито Перница Круг Пополнување Мека Топката

DEN 1133.76

Достапност

Супер симпатична и реални кадифен играчки ќе додадете забава во бајка-тематските соби и украси.Додадете забава за деца и возрасни.Овие се многу погодни за образовни цели, креативни игри, забава подароци.Тоа ќе помогне за подобрување на децата внимание и увид, развој и обука на нивната имагинација и креативност.Алатки за учење инспирира децата да се чувствуваат повлечени од нашата природа.Тоа ги поттикнува вашите деца да останат подалеку од електронски производи и да направи било тема партија доаѓаат жив!.Е симпатична кадифен играчки, јас секогаш ќе те сакам без разлика на тоа што!Тој ќе ви даде softest прегратка, која е гаранција.Тој бил трпеливо чекаат за вас од почетокот.Секој избор што го направи во животот ги носи овој момент, тоа е вашата приказна.Полнети играчки може да се стави тоа во спалната соба, дневна соба, дома, во канцеларија и на било кое место ви се допаѓа како декорација.Предупредување : да се Чува далеку од fire Filling : PP cotton Features : plush Type : перница/pillow Gender : unisex When за да се добие производ, ве молиме бришење со вашите раце да се врати на полнотата.Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања потоа, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа