Atosa W0402570 Средината 23-5/8 X 17-5/8 Полица

Atosa W0402570 Средината 23-5/8 X 17-5/8 Полица

DEN 2210.16

Достапност

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 5.08 L X 46.355 W X 60.96 H (Cm).Пакет Тежина : 1.837 Килограми.Atosa W0402570 Средината 23-5/8 X 17-5/8 Полица.Овој вистински ОЕМ замена на дел од Atosa.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа