На'Ja Вилсон autographed Јужна Каролина Gamecocks кошарка 8x10 фото ГРБ точно доказ

На'Ja Вилсон autographed Јужна Каролина Gamecocks кошарка 8x10 фото ГРБ точно доказ

DEN 1919.76

Достапност

НА'JA ВИЛСОН AUTOGRAPHED 8 X10 ФОТОГРАФИЈА.ДОКАЗ ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.ИСТО ТАКА, ДОАЃААТ СО ГРБ.НА 8 X10 ФОТО БЕШЕ ПОТПИШАН СО ЦРНА SHARPIE. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.На'Ja Вилсон потпишан 8x10 фотографија.Фотографијата беше потпишан со црна sharpie.Добредојдовте на Брег до Брег колекционерски предмети Ние сме горди да се достави рака собрани, автентични, autographed спорт/славна личност сувенири да колектори целиот свет.Сите наши колекционерски предмети се лично добиени од Брег до Брег колекционерски предмети, каде што ние се стремиме да го поставите бар во обезбедување на врвен квалитет, производ и услуга. *Сертификат за Автентичност(грбот)- Секој објект доаѓа со ГРБ од Брег до Брег колекционерски предмети и Подесувате-доказ холограмот сите autographs се 100% автентично и добиени од Брег до Брег колекционерски предмети лично. *Доказ Слики - доказ фото(и) во нашата огласи покажува спортисти/славна личност потпишувањето и за нас, и ќе бидат вклучени со објектот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа