Corel VideoStudio Про 2018 Видео Уредување Suite (Старата Верзија)

Corel VideoStudio Про 2018 Видео Уредување Suite (Старата Верзија)

DEN 904.80

Достапност

4 GB RAM меморија или поголема, 8+ GB препорачува за UHD, Мулти-Камера, или 360° видео.Интернет конекција потребна за инсталација, регистрација и надградби.Минимум 256 MB VRAM, 512 MB или повисоко препорачува за хардвер за декодирање забрзување.Intel Core i3 или AMD A4 3.Започнете со монтажа вашиот филмови брзо со вграден-во шаблони или да обработувате видео клипови во временската линија со лесен-за-користење и интуитивни контроли, со користење на 1,500 индивидуализира ефекти, транзиции и наслови.Платформа за : PC Диск Corel Video Studio Про 2018 е забавно и лесно видео уредување софтвер дизајниран да се направи неверојатни филмови во минути користење на креативни видео шаблони и кул влечи-и-пушти ефекти.Фотографирање од аналогни camcorders со компатибилен аналогни фаќање картичка.Видео Уредување Хобисти.Регистрација се потребни за производот употреба.Почетник Видео Уредници.Blu-ray Поддршка : .0 GHz или повисок.Уред : Apple i Pod/i Phone/i Pad/ТВ, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox компатибилен формат. 265), M2 T, MOV, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, Web M, WMV, 3 GP.Совршен за сите нивоа на вештини : .Опции За Внесување : .Извозните Формати : . 264), MPEG-1/-2/-4, SWF*, ТОД, UIS, UISX, Web M, WMV, XAVC S, 3 GP, Не-шифрирана DVD наслови.Windows 10, за Windows 8, Windows 7, 64-битен ОС високо препорачливо.Минимална резолуција на екранот : 1024 x 768.Бизнис На Пазарот.Увоз Формати : . Windows-компатибилен звучна картичка.Intel Core i7 или AMD Athlon A10 или повисоко за UHD, Мулти-Камера или 360 видео.Трансформира видеа или фотографии во филмови со поддршка за HD, 4 K, па дури и 360 видео Фотографирање рамка-по-рамка и да се создаде stop motion анимација со поддршка за популарни Canon и Nikon камери.Минимум 4 GB HDD простор за целосна инсталација.Intel Core i5 или i7 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

MAGIX Филм Студио 18
  • Новак

MAGIX Филм Студио 18

DEN 2109.60

До 900 ефекти, наслови, шаблони & транзиции.Лесно боја корекција.Професионален имиџ стабилизација.Горат Д