Стоматолошки Vitlus Форцепс Rongeurs 15.5 cm Агол Од 45° Крајот 2.5 cm Премиум Инструменти

Стоматолошки Vitlus Форцепс Rongeurs 15.5 cm Агол Од 45° Крајот 2.5 cm Премиум Инструменти

DEN 1980.00

Достапност

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка.Стоматолошки Vitlus Форцепс Rongeurs 15.5 cm Агол Од 45° Крајот 2.5 cm Премиум Инструменти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа