Примачот Предавателот, Преносни 3.5 mm Стерео Адаптер Моќен За Компјутер за ТВ

Примачот Предавателот, Преносни 3.5 mm Стерео Адаптер Моќен За Компјутер за ТВ

DEN 302.16

Достапност

Едноставно притиснете го замени да се префрлате помеѓу предавателот и приемникот режими. Има моќни безжична стриминг функција. Лесни безжичен предавател и приемник се идеални за безжични решенија за различни ситуации и да се користи.6 oz Technology : BT5.Функција : 1. Примачот на владата, безжичен пренос на и од Bluetooth‑от за мобилни телефони, таблети и компјутери да звучници стерео, звучници или слушалки.8 ft (без какви било блокирање објекти)Спарување име : KN326 време на Полнење : 2 hours Battery Тип : 200m Ah Литиум Полимер Пакет Листа : 1 x Bluetooth Аудио Адаптер 1 x Микро USB Напојување Cable1 x За Cable1 x 3,5 мм Подружница Cable1 x Прирачник.5 мм да 2 RCA кабел, ова приемник предавателот адаптер може да се широко се користат во вашиот компјутер, лаптоп, домашен стерео систем, слушалка, паметен телефон, Mp3 плеер, CD плеер, и др.


Параметрите на стоката

Item Type:
Bluetooth Audio Adapter
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 74g/2.6oz
Technology:
BT5.0, A2DP, AVRCP (receiver mode only)
Operating range:
up to 10m/32.8ft (without any blocking objects)
Pairing name:
KN326 
Charging time:
2 hours
Battery Type:
200mAh Lithium Polymer
Package List:
1 xBluetooth Audio Adapter   1 x Micro USB Power Cable :
1 x For Cable :
1 x 3.5mm Subsidiary Cable :
1 x Manual :

Подобро ви се допаѓа