LUCASI Паричникот Телефон Случај за Samsung Галакси S8,Цртан филм Панда Шема Синтетички Кожа прекривачот со [Shockproof TPU ][Картичка Слотови][Потпирачот][Магнетни Затворање]-Га?

LUCASI Паричникот Телефон Случај за Samsung Галакси S8,Цртан филм Панда Шема Синтетички Кожа прекривачот со

DEN 306.00

Достапност

Компатибилни уреди : Apple i Phone 5.Овозможува Полнење, без отстранување на случај.Ултра-тенок го прави погодно и лесно да се врши на.(Исклучува безжично полнење.Целосна Заштита од Внатрешен е направен од флексибилни TPU школка, ви овозможува да ја вметнете и отстранете го вашиот телефон лесно.Премиум СТП кожа флип паричник. - Магнетно клип го води случајот е затворен и чисти за дополнителна безбедност.Прецизни Cutouts Лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и други функционални пристаништа. -Мулти-Агол на Гледање : Вграден-во виткање поддршка, ќе се обезбеди здрав стои агол на гледање, тоа е погодно за гледање видеа, слободни вашите раце. -Со полно работно тело за Заштита на : Оваа Кожа Случај направени од премиум синтетички кожа, маската е мека на допир и лесно да се зафат.Магнетни Затворање со Држачот на вградениот магнет клип овозможува брз прицврстување и пристап без никакви проблеми, безбедно ги чува вашите лични предмети во случајот. -Мулти-Функција : - поклопецот е многу функционална и вклучува паричник-како карактеристики на таквите места да се одржи картички и соба за готовина/приходи во внатрешниот џеб.Флип дизајн ви овозможува да го користите екранот без да екран заштитник и го спречува екран судири кога затворена. -Лесни & Ултра Тенок : Лесен дизајн без додавање гломазна.Специјално Дизајнирани за i Phone 5/5 S(5.Рацете Бесплатно Гледање Изградена-во потпирачот со Хоризонтален Режим, кој е специјално дизајниран за Лице Време, Читање, веб сурфање или да ги гледате вашите омилени видеа.Нуди 2 Кредитна Картичка слотови и 1 парични средства оддел за сметки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа