HianDier Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про MAX Случај 5G 6.7-инчен Карта Носителот Случај Потпирачот прекривачот Врежана Mandala Цвет Lanyard Заштитна Мека СТП Кожа Мас

HianDier Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про MAX Случај 5G 6.7-инчен Карта Носителот Случај Потпирачот

DEN 143.52

Достапност

Врвка за околу рака ви помага да го држите телефонот во рака тесни и безбедна.Добро дизајниран да ги заштити вашите уреди од прашина, гребнатини и испакнатините.Врежана цвет шема се домот за секојдневниот живот.Прекривачот поддржува телефонот како мулти-агол стои, корисна за читање, гледање видеа или лице-волице разговор.Домот врежана обрасци го одликува вашиот телефон и се осветлува секојдневниот живот.Голема сала на 3 картичка слотови, само оставете го вашиот тешка чанта или паричникот дома, кога одат на прошетка, или имаат оброци.Врежана цвет шема се домот за секојдневниот живот.Мека случај со КОМПЈУТЕР рамка апсорбира шок за да се заштити телефонот од капки.Точни cutouts за сите копчиња и пристаништа.7 Инчен Дисплеј).Добро дизајниран да ги заштити вашите уреди од прашина, гребнатини и испакнатините.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа