Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Rhombus Текстура Хоризонтална Флип Магнетни Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови за Huawei Стр Smart Z / Y9 Премиер (2019)(Сива) (Боја : ?

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Rhombus Текстура Хоризонтална Флип Магнетни Кожа Случај со Носителот

DEN 1085.52

Достапност

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со 2 картичка слотови и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа