YOUWEN Мобилни Случаи Одличен Ретро Едноставна Ултра-Тенок Магнетен Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi Redmi 6 Pro/MI А2 лајт, со Носителот & Картичка Слотови & Lanyard (Црн) (Бо

YOUWEN Мобилни Случаи Одличен Ретро Едноставна Ултра-Тенок Магнетен Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi

DEN 410.40

Достапност

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат. 2. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање. 3. Функционална картичка слотови и да застане ,лесен за употреба . 4. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај. 5. Приемот на сигналот е добро.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа