NOMO Компатибилен за iPhone 12 Паричникот Случај iPhone 12 Про Случај 6.1 инчи Mandala Цвет Кожа Folio Случај,TPU Флип Книга Стил Покрие со врвка за околу Рака,Kicktand,Картичка Слотови Но?

NOMO Компатибилен за iPhone 12 Паричникот Случај iPhone 12 Про Случај 6.1 инчи Mandala Цвет Кожа Folio Случај,TPU

DEN 455.76

Достапност

Тоа е, исто така, солза-отпорни, анти-нула и анти-отпечатоци од прсти.Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Компатибилен со : За i Phone 12,i Phone 12 Про (6.Наменета за i Phone 12,i Phone 12 Про 2020 2020 Покрие прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа,и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Пакетот Вклучува : 1 x Кожа Случај Маска за i Phone 12,i Phone 12 Про (6.1 инчи) 2020 година.Картичка случај : Два картичка слотови и дополнителна страна џеб за парични средства и приходи.Во внатрешноста на случај е направен од TPU материјал кој ќе не нула вашиот телефон.1 инчи) 2020 Премиум Синтетички СТП Кожа стилски паричникот случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа