Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A51 5G (Не за 4G & UW), Samsung A51 5G Случај СТП Кожа Клип Флип Паричникот Случај Shockproof со врвка за околу Рака & Потпирачот Флип, Змијат?

Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A51 5G (Не за 4G & UW), Samsung A51 5G Случај СТП Кожа Клип

DEN 167.76

Достапност

Ве молиме ги споделите со нас, ако најдете нешто што може да ви помогне. *Екстра покрена и усните агли на предните тешко рамка обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи вашиот екран безбедно.Опис : Материјал : СТП кожа и TPU Дизајн : Паричникот случај со Луксузен модерен печатени шема, да се направи овој случај повеќе очи-фаќање додека добро заштитна Функција : *Овој случај САМО компатибилни со Samsung Galaxy A51 5 G.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Магнет затворач за лесно да ги отворите со безбедни чекање кога е затворен, безбедно држачот на вашиот телефон, вашиот картички, пари и ID.Стојат функција поставува рацете да ви бидат слободни, додека гледањето на видео или повеќе, и да се обезбеди мулти-агли на гледање. *Доаѓа и со заштитна кутија. [Забелешка : магнет нема да влијае на приемот на сигналот или било функции.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа