Tangyongjiao Видиме Заштитник Случаи за Sony Xperia XZ Премиум Litchi Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот Телефон Делови

Tangyongjiao Видиме Заштитник Случаи за Sony Xperia XZ Премиум Litchi Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај

DEN 272.16

Достапност

【Трајни】Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. 【Едноставен Дизајн】 дизајнот на мобилниот телефон случајот е едноставен и елегантен, да Направите вашиот телефон да изгледа единствен. 【Covenient】Лесно да се чисти и лесно да се инсталира и расклопување. 【Функција】]Заштитите вашиот телефон од гребење и удари, лесно да ги исклучите нечистотија, прав и отпечатоци од прсти,Точни cutouts обезбеди лесен пристап до сите копчиња и пристаништа. 【По-Продажбата на Гаранција】 Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување. 1.Сосема нов и висок квалитет 2. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот телефон 3. Едноставно, удобно, лесно да се носат 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат 5. Сите копчиња и пристаништа се лесно да пристапите до 6. Кожени материјал е ниска употреба на јаглерод, чиста, nontoxic на луѓето, може да се увери за да се носат, заштита на здравјето на вас и вашето семејство 7. Конкретно одговара за SONY Xperia XZ Премија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа