Linzhou Случај за Samsung Галакси A53 5G Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A53 5G Црна

Linzhou Случај за Samsung Галакси A53 5G Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата

DEN 301.92

Достапност

Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа