ZXL Компатибилен со Tecno Искра 6 Паричникот Телефон Случај Кожа Флип Случај [лична Карта Носителот на Неговото место & Потпирачот] Магнетно Затворање Покритие за Tecno Ис

ZXL Компатибилен со Tecno Искра 6 Паричникот Телефон Случај Кожа Флип Случај [лична Карта Носителот на Неговото

DEN 311.76

Достапност

Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот.TPU е хибриден материјал, многу густа и мазна гума.Само snap на тоа, размавта тоа се затвори, и да се подготвени да си одат!Кога ќе сакате да го исклучите, само да го направи тоа, не грижете се за тоа вашиот телефон ќе добие гребење или во случај ќе биде скршен. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа