FirefixTM Полнење Порта Dock Конектор Флекс Кабел + Микрофон + Слушалки Аудио Џек Замена Дел за iPhone 7 4.7 Бела

FirefixTM Полнење Порта Dock Конектор Флекс Кабел + Микрофон + Слушалки Аудио Џек Замена Дел за iPhone 7 4.7

DEN 302.16

Достапност

100% сосема нов ,сите на објектот тестирани еден по еден пред shippment,Лесно да се инсталира.Најдобри замена на делови за вашиот избор кога вашиот iphone 7 порт за полнење и USB Port/ Слушалки port/ Микрофон не работат или неисправни.Компатибилност : i Phone 7 4.7" (Сите Превозници).Не прирачникот вклучува.Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!Ние се грижиме длабоко за задоволството на клиентите.Ќе се добие целосна наплата ако не сте задоволни со овој производ.Брза испорака и со 1 ГОДИНА бесплатен гаранција.i Phone 7 Flex Кабел Лента Конектор за Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Џек за Слушалки и Микрофон. 1x Полнење Port / Џек за Слушалки Flex Кабел.Компатибилен со i Phone 7 .Ова НЕ е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на Таблети.Па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа