DUANDETAO Џек за Слушалки Flex Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Мини/Xperia Таблет Z3(SGP621) Флексибилен Кабел за Телефон Flex

DUANDETAO Џек за Слушалки Flex Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Мини/Xperia Таблет Z3(SGP621) Флексибилен

DEN 873.60

Достапност

Џек за слушалки Flex Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен / мини / Xperia Таблет Z3(SGP621).флексибилен кабел за Телефон Flex.Телефон Flex Кабел Резервни Делови.За product1. Висок квалитет на џек за слушалки flex кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен / мини / Xperia Таблет Z3(SGP621).2. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.3. Препорачуваме професионална инсталација.Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.флексибилен кабел Phonephone флексибилни cable Phone Flex Кабел Резервни Делови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа