LIANYU 20-Парче Црна Сребрениот Сет со Лента, од Нерѓосувачки Челик Плоштадот Flatware Прибор за јадење Поставен за 4, Црна Прибор за Јадење за Дома Ресторан, машина за миење

LIANYU 20-Парче Црна Сребрениот Сет со Лента, од Нерѓосувачки Челик Плоштадот Flatware Прибор за јадење Поставен

DEN 695.76

Достапност

Услуга за 4, 20 парче метал сребрениот сет вклучува 4 заврши служење, вечера ножеви, вечера предници, салата предници, вечера лажици чај и лажици, плус сребрениот фиока организатор, одлична за housewarming, божиќ, свадба.Добро огледало заврши ги направи да изгледаат како добри како нов и престој shinnying, лесно да се исчисти и машина за миење садови безбедно.Во прилог flatware организатор, направени од високо квалитетни пластични, опремен со не се лизга гумени нозе и мек зафат поставата го прави тоа не се движи во фиока, 5 прегради обезбеди доволно простор за прибор за јадење складирање, лесно се вклопува во повеќето кујнски фиоки.Одлична страна за да чувствува, нашите нерѓосувачки челик сребрениот наместете се убаво heft да сите парчиња, не е премногу мало, доволно силна за да нудат удобно зафат за двете големи деца и возрасни, соодветна тежина и средни обезбедува голема рака се чувствуваат.Нашите сребрениот поставите усвои професионални вакуум electroplating технологија, не грижете се за црна слој ќе исчезнат или да падне.Пристоен квалитет, оваа црна flatware собата е изградена на премија од не 'рѓосувачки челик кој се грижи за вашето здравје,' рѓа отпор и без никакви штетни супстанции, здрав конструкции и издржливи да застане за секојдневна употреба.Модерната есцајг, сите парчиња карактеристики на квадрат-edge справи со ергономски дизајн, големо огледало полиран со мазни рабови, професионални вакуум electroplating технологија се направи црна, позлата нема да исчезнат или чип off.Совршен за семејства, хотел, ресторан, свадба, забава, формални и неформални прилики.Оваа модерна сребрениот сет содржи 4 заврши служење, вклучува вечера нож, вечера вилушка, десерт вилушка, вечера лажица, лажичка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа