Walthers Trainline ХО Скала Модел Flatcar - Подготвени да се Кандидира - Atchison, Topeka & Santa Fe #88985 (Црвена, Бела)

Walthers Trainline ХО Скала Модел Flatcar - Подготвени да се Кандидира - Atchison, Topeka & Santa Fe 88985

DEN 462.96

Достапност

1 : 87 ХО скала.Тешки умре-фрлија метална рамка за додаде влечење моќ.Целосно се собрани, подготвени да се кандидира.Користете го ова со било ХО скала воз во собата.Тело-монтирани магнетни зглоб couplers.Оваа Walthers Trainline ХО скала flatcar е одлична за додавање на било товарен воз на вашиот распоред или воз во собата.Trainline товарни автомобили функција RP-25 метални тркала за супериорни перформанси на сите видови на патеката, вклучувајќи помали размери големина код 70 и на поголемите железнички.Со своите додаде тежина, body-монтирани зглоб couplers, и тркалото упатуваа исти со Националните модел железничката асоцијација стандарди, тркала на trainline возен парк се компатибилни со речиси сите Северна Америка ХО модел railroads и може да се користи како ќе се прошири вашиот железници.Други карактеристики на овој flatcar вклучуваат обликувани детали кои му се спротивстават на ракување за време на работата и реални бои шеми за добар изглед.На flatcar е дел од големото линија на trainline вагони и локомотиви.Целосно се собрани, подготвени да се кандидира шарени бои и букви шеми целосно се собрани, подготвени да се кандидира употреба со било која ХО скала воз поставите тело-монтирани магнетни зглоб couplers RP-25 метални тркала.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа