CVHOMEDECO. Вистински Восок Рака Натопена Батерија Управувана LED Тајмер Коси Свеќи Земја Примитивно Flameless Светла Décor, 4-3/4 Инчи, Темноцрвена, 2 ПАРЧИЊА во Пакетот

CVHOMEDECO. Вистински Восок Рака Натопена Батерија Управувана LED Тајмер Коси Свеќи Земја Примитивно Flameless

DEN 359.76

Достапност

Направени на гроздобер инспирирани од восок рака натопена занаетите и класичната текстура заврши.На drips надолу како вистински свеќа и изгледа неверојатно.Мерки на свеќа е 4-3/4"L 1 x"D, секоја свеќа користи 1 АА батерии ( Не се вклучени ), затегнете или лабава капа за дното на свеќа за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, тајмер поставување на свеќа да остане на за 6 часа и потоа одам за 18 часа.На база на свеќа е заострените, совршено да се вклопи во било кој стандарден коси носителот и коси додатоци.Енергија-заштеда, пушите, flameless LED светла, нула јаглерод емисија, безбеден за деца, домашни миленици, постарите.Primitives текстура слој восок и треперење свеќи, нуди тивко и топло светло.Совршен за дома декор, празник décor, Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, за Нова Година, за Денот на Вљубените, вечера забави, свадби, роденден, цркви, свеќа светлина vigils, цветни аранжмани, други фестивал ги слави и повеќе.Треперење flameless светла носат топол и пријатен за да заличи sweet home.Декоративни акценти ви даде атмосфера амбиент за секое место што го сакате, романтични и безбедно.Осветлуваат каминот mantel, countertop, публикации, tabletop, кабината, прозорецот со LED Треперење Flameless свеќи во свеќник.Одлична идеја за домашни декорации, празник декорација, Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, за Нова Година, за Денот на Вљубените, вечера партии, свадба, роденден, црква, свеќа светилки vigil, цвет аранжман, други фестивал ги слави и повеќе.Совршен подарок за семејство, пријатели, соседи и познаници.CVHOMEDECO.имаат многу години на рака натопена искуство, добредојдени се обиде и да се споредат!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа