Fo32won LED Flameless Коси Свеќи Батеријата Управува со Треперење 3D Пламен Фитил, Бреза Кората Вистински Восок Прозорец Свеќи со Тајмер и Далечински управувач, 9.5 Инчи Трепе?

Fo32won LED Flameless Коси Свеќи Батеријата Управува со Треперење 3D Пламен Фитил, Бреза Кората Вистински Восок

DEN 1012.80

Достапност

Посветена на создавање на квалитетни производи за клиенти, да се донесе семејството топлина свеќи.Изменетите свеќа база е направен од гума за да се приспособат на повеќето основи, носители или centerpieces на пазарот.Посветена на создавање на квалитетни производи за клиенти, да се донесе семејството топлина свеќи.Продолжи квалитет, им Служи на клиенти, ги Слушаат мислењата, да се Создаде вредност.Треперење на Светлината или на Нормално Светло.Совети за Користење : ве Молиме да не ги користите во висока температура средина за да се избегне топење на вистински восок.ВКЛУЧИ/ИСКЛУЧИ свеќи со далечинското.Ако имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте го нашиот Клиент на Тимот за Поддршка и проблемот ќе биде решен што е можно поскоро.Продолжи квалитет, им Служи на клиенти, ги Слушаат мислењата, да се Создаде вредност.Реални Изгледот и 3 D Фитили : На бреза кората изглед на LED електронски свеќи направете го тоа лесно да се вклучат во фестивалот или вашиот дом декоративен стил.Мулти-функционални Свеќи : Нашите коси свеќи вклучуваат еден 10-копчиња remotes.Кога ќе ја одберете 4 часовен тајмер, тоа ќе го исклучи по 4 часа и се претвори во исто време следниот ден.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа