Geoinus 40 Rebounder Мини Брануваа за Возрасни, Лесно се Собраа во Рок од 1 Минути. Заштита На Колената. Затворен Брануваа за Фитнес Тренингот за Тивко и Безбедно Cushioned Отскок?

Geoinus 40 Rebounder Мини Брануваа за Возрасни, Лесно се Собраа во Рок од 1 Минути. Заштита На Колената. Затворен

DEN 950.40

Достапност

【СУПЕР ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Овој уникатен фитнес брануваа доаѓа со целата рамка дека тоа трае САМО 1 мин за инсталација на 6 нозете (само делови треба да се состави), без дополнителни потребни алатки.ТОЛКУ Е ЛЕСНО!!!Се ви е здодевно дома?Нема потреба да се оди во теретана веќе, само 1 мин, доживуваме радост на Geoinus брануваа сега!. 【ПОСТАБИЛНА .PP-Мат Покрие со Целосна Површината Ви Држи Безбедно Додека Скокање.6 Тешки Нозе, Поддршка До 330lbs.Обезбеди тишина скокање искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа