F Fityle Свеќа Фитил Плетенка Памук Свеќа Фитили Core Свеќа Одлуки За Полнење На Универзал - 33 Метри

F Fityle Свеќа Фитил Плетенка Памук Свеќа Фитили Core Свеќа Одлуки За Полнење На Универзал - 33 Метри

DEN 1699.20

Достапност

* 3 големина на вашето барање, лесен за употреба и продавница без да се испреплетени. * 100% Памук Плетенка Unwaxed. * Дизајниран за столбови и tapers, тоа ќе дава мал навивам кога гори. * Совршена за свеќа одлуки или други рачно изработени проекти. * Рачно изработени, економски и заштита на животната средина.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 100% Памук & Плетенка & Unwaxed - рачно изработени, економски и заштита на животната средина. - 3 големина на вашето барање, лесен за употреба и продавница без да се испреплетени. - Дизајниран за столбови и tapers, тоа ќе дава мал навивам кога гори. - Совршени за свеќа одлуки или други рачно изработени проекти.Големина на Табела : 11 Метри - 10m - 32.8 Feet22 Дворови - 20м - 65.6 Feet33 Дворови - 30m - 98.4 Feet Package Вклучува : 1 Гајтанот Памук Свеќа Фитил.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа