F Fityle 100pcs Браун Свеќа Фитили со 100pcs Налепници за DIY Свеќа Одлуки Ниска Чад - Кафеава, 20cm

F Fityle 100pcs Браун Свеќа Фитили со 100pcs Налепници за DIY Свеќа Одлуки Ниска Чад - Кафеава, 20cm

DEN 2076.00

Достапност

* Фитил налепници се двоен двострано лепило како диск што може да се постави на крајот на фитил. * Свеќа Фитили се претходно обложен,тоа може да се намали од десно на вашиот свеќа. * Одлично за свеќа правење занаети и да ви помогне да DIY свеќа полесно. * Сосема нов и висок квалитет. * Памук core со sustainers, светлина enougth,економски и заштита на животната средина.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Фитил налепници се двоен двострано лепило како диск што може да се постави на крајот на фитил - Свеќа Фитили се претходно обложен,тоа може да се намали од десно на вашиот свеќа - Памук core со sustainers, светлина enougth,економски и заштита на животната средина - Одлични за свеќа правење занаети и да ви помогне да DIY свеќа полесно - Материјал : Cotton Package Вклучува : 100 парчиња Свеќа Wicks100 парчиња Фитил Stickers Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа