Дрвени Камера – RED Epic/Скарлет Додаток за Полнење (Напредно ниво)

Дрвени Камера – RED Epic/Скарлет Додаток за Полнење (Напредно ниво)

DEN 778.56

Достапност

Епски/Скарлет Kit (Напредно ниво) обезбедува лесен 15mm род поддршка, ARRI dovetail интерфејс, адаптер XLR кутија, врвот cheeseplate за додатоци за монтирање, батерија планината интерфејс, и брзо ослободување врвот рачка за камерата сметководствена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Leica C-1 35mm Камера (Црна)
  • Новак

Leica C-1 35mm Камера (Црна)

DEN 3119.76

Елегантна, лесен и здрав компактен 35mm камера.Висок квалитет на Leica VarioElmar 38105mm aspherical зум објектив (f4f10.5).Це