Motorola CD4011 DECT 6.0 Cordless Телефон со Дигитални Секретарка и Повик Блок Пакет со Blucoil 10-FT 1 Gbps Cat5e Кабел, и 5-Пакет на Обновливи Кабел Врски

Motorola CD4011 DECT 6.0 Cordless Телефон со Дигитални Секретарка и Повик Блок Пакет со Blucoil 10-FT 1 Gbps

DEN 1006.80

Достапност

Слободно да се движат околу куќата со активирање на hands-free speakerphone.НУДИ SWITCHABLE СЕКРЕТАРКА - Моторола CD4011 cordless телефонот може да снима до 12 минути на дојдовните пораки.Motorola CD4011 DECT 6.На дојдовен повик исто така, може да остави порака за вас.ACCOMMODATES КОНФЕРЕНЦИСКИ ПОВИЦИ И СПОГОДБА - CD4011 база може да се надополни до 4 мобилни телефони.Треба инстант тишина?На CD4011 телефон е опремен со mute копчето.ОБЕЗБЕДУВА ДО 10 ПОВИК БЛОКИРАЊЕ на СЛОТОВИ - Вие може да го запре и црната листа на до 10 непријатност броеви од јавите во вашата телефонска линија.Таа поддржува големи мрежи водење на 1 GB/s и карактеристики не-корозивен Micron Злато Позлатен RJ45 конектори плус 24 AWG Колосек.ВКЛУЧУВА - Motorola CD4011 DECT 6.Можете да го спарите својата база до четири CD4011 мобилни телефони.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.CD4011 база dock е опремен со switchable секретарка.Добиете CD4011 Пакет денес и да се добие 5-Пакет на Blucoil Обновливи Велкро Кабел Врски!. *ИМАЈТЕ на ум : Вие мора да бидете претплатени прво да се на вашиот Мрежен оператор на Услуга за Повик на Чекање CID услуга за пристап до оваа функција.0 Cordless Phone The Motorola CD4011 е идеална cordless телефон за современ дом. 5-Пакет на Blucoil Обновливи Велкро Кабел Врски. *ИМАЈТЕ на ум : Вие треба да се претплатите прво да се на вашиот Мрежен оператор на Услуга за Повик на Чекање CID услуги. 2 стандард кабел нуди помалку електрична отпорност и ја намалува crosstalk износ.0 Cordless Телефон со Приклучните База; AC Адаптер за База; Телефонска Линија на Кабелот.Motorola го поддржува Caller ID / Повик на чекање.КАРАКТЕРИСТИКИ И СПЕЦИФИКАЦИИ : До 12 Минути на Дигитално Снимање Time Blocks до 10 Непријатност Numbers Base прифаќа до 4 Handset Expansions Microphone го исклучите Option Hands-Слободен Speakerphone50 Име/Број Именик Directory10 Полифони Измамник Melodies3-Начин Конференција Calls Intercom Paging Bright Сино позадинско осветлување Display Laser-Гравиран позадинско осветлување Keypad Power Извор : AC Моќност на Батеријата, Батерија 750m Ah Ni-МЗ Батеријата Cells Charging Time : 16 Hours Also Доаѓа Со : Blucoil 10-FT 1 Gbps Cat5e Cable The Blucoil Cat5e Кабел ефикасно пренос на сигнали од мрежен рутер на вашиот телефон или од ТВ тјунер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа