Unido Кутија Зголеми Цвет Соларни Градинарски Удел Светлината LED Боја-Менување, Сет од 2

Unido Кутија Зголеми Цвет Соларни Градинарски Удел Светлината LED Боја-Менување, Сет од 2

DEN 358.56

Достапност

Она што е внатре : Вклучува 2x LED Декоративни Градина Удели.Забава и Атрактивни : Мулти-боја се менува LED светла кои останат осветлена за до 8 часа секоја ноќ.Лесен за користење : Автоматски да се вклучи во мрак и исклучување на зората.Долготрајни : 600 m Ah-АА-Ni-Cad Батерија (вклучени).Безбедно и лесно да се инсталира : Без Жици, CE Уверение.Е вашата градина потреба од малку livening нагоре?Тогаш нашите LED Соларна Градина Удел Светла се само она што го барате!Овие отворено декоративни figurine светла промена на бои во текот на ноќта, креирање забава и атрактивни светлосно шоу.Едноставно нека задолжен во текот на денот со соларната енергија и ноќта, тие ќе се автоматски да оживее и да донесе некои многу потребни светлина на оние gardens1 Овие светла можат да останат осветлена за до 8 часа.Доаѓа во пакување од 2. Лесно и брзо да го инсталирате.Само внесете во земјата и нека сонцето ја завршат целата работа.Без жици е потребно.Долготрајни 600 m Ah-АА-Ni-Cad Акумулатори се вклучени.CE Уверение.Вклучува 2x LED Декоративни Акрилик Фигурини, 4x Прилагодливи Поврзување Градина Удел Столбови, 2x Почвата Адаптери.Собрани големина 32" Х.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа