Професионален Фен за Коса со Сина Светлина Далеку Инфрацрвена Негативни Ionic 3500W Удар Фен за Брзо Сушење на Топлина Фен Моќен Дома Салон Фенови за Коса со Прилогот

Професионален Фен за Коса со Сина Светлина Далеку Инфрацрвена Негативни Ionic 3500W Удар Фен за Брзо Сушење

DEN 1439.76

Достапност

✿ СИНА СВЕТЛИНА ANION - На anion генератор на професионални фенови за коса ослободување на јони од околу вашата коса континуирано да се заштити вашата коса и да ги елиминираат повеќе статичен, со што на вашата коса помек. ✿ AC ЧИСТ БАКАР МОТОРНИ - негативните ionic фен со diffiuser работи на 3500 w и имаат двојно заштита од прегревање со термостат и температура на осигурувачот да го задржи безбедно. ✿ 2 БРЗИНА & 3 ТОПЛИНА SETTINGS - Можете да го изберете вистинската комбинација на професионален моќен фен според различни сезони.На удар фен може да ја спречи вашата коса да бидат оштетени од прегревање додека брзо сува коса. ✿ ОТСТРАНЛИВ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ - отстранлив филтер за воздух се спречи опаѓањето на вовлечен во прав,па вие не мора да се грижите за повреда на вашата коса.Професионална удар фенови е висока ефикасност,лесно да се чисти,издржливи во употреба. ✿ 100% ПАРИ гаранција за ПОДДРШКА -Кога ќе цел на оваа anion дува машина, вие сте заштитени со 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ако не сте задоволни со нашата професионална висока моќност фен за коса,или се сретнат било кој квалитет,КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС СЛОБОДНО за слободна замена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Крикет Прст Фен Diffuser
  • Новак

Крикет Прст Фен Diffuser

DEN 537.84

Хидрати, rebalances влага нивоа, додава волумен и сјај.Поправки штета предизвикани со хемикалии, топлина сти