Фен за коса, за Професионална Удар Фен 1875W AC Моторни Фен со Diffuser, Косата Diffuser за Кадрава Коса, Коса Удар Фен, Моќен Брзо Сушење Ionic Салон Hairdryers, Погоден за Мажи и Жени

Фен за коса, за Професионална Удар Фен 1875W AC Моторни Фен со Diffuser, Косата Diffuser за Кадрава Коса, Коса

DEN 959.76

Достапност

❃【Моќен Струење, Брзо сушење на косата со фен】1875 W Професионален АС Мотор му овозможува на косата да се исуши 50% побрзо од вообичаеното и што на вашата коса целосно сува рок од 3-5 минути, особено совршен за долга и густа кадрава коса. ❃【2 правец на брзини, 3 температури】Прилагодливи воздухот брзина и температура.Погоден за сите луѓе и многу фризури Можете да изберете брзина на ветрот и температура која ви одговара според фактичката состојба. ❃【Ionic Технологија Удар Фен】Изграден во напредни јони генератор, WAYBO 1875 W Про Коса Удар Фен создава ionic да се намали frizz и да се создаде сјај, да ви помогне да го поставите изгледот за згодна, убава и долга-трајни резултати. ❃【Diffuser & Concentrator Вклучени】Виткање алатка.Се чувствуваат слободни да ја стил права или кадрава коса.На Мазнење concentrator приврзаност и Volumizing Прст Diffuser овозможи навистина прилагодено фризури. ❃【3 додатоци и 2 чешли】Заменливи Concentrator и diffuser прилози.Погоден е за долга коса, кратка коса, кадрава коса и други фризури.Може да се направи на различни косата.Погоден за домашни, коса салон и на други места.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Крикет Прст Фен Diffuser
  • Новак

Крикет Прст Фен Diffuser

DEN 537.84

Хидрати, rebalances влага нивоа, додава волумен и сјај.Поправки штета предизвикани со хемикалии, топлина сти