Andongnywell Жените Тенок Изми Искинале од Тебе Долго Тексас Фармерки Секси Редовни Панталони со Џебови Патент Панталони

Andongnywell Жените Тенок Изми Искинале од Тебе Долго Тексас Фармерки Секси Редовни Панталони со Џебови Патент

DEN 222.96

Достапност

За Andongnywell Тексас Панталони : Добредојдовте на Andongnywell Тексас Панталони : - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.18) инчен / 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Патент затворање.НАТПРЕВАР : Случајни tees или sweatshirt со чизми мода е исто така добра за вас да го носат партии или клубови и да се приклучат други активности.ПОВОД : Погоден за запознавање, дружење, работа,училиште ,секојдневен, забава, активности на отворено или релаксирачки викенди.МАТЕРИЈАЛ : Памук мешавина + Полиестер+ Други направени по мерка на кожата , дише и удобно Дише , мека , еластичен ,комфорни и издржливи.Ве молиме овозможи (0.БЕЛЕШКИ : ве Молиме врска?опис на производот?пред купување, изберете вашиот омилен бои и стил, и се однесуваат на големината на табелата , изберете во зависност од вашите големина.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!Одлично За Секојдневна Употреба : Висок Половината и Тексас Уништени, лето омилен од страна на жените.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа