VEKDONE Жените Божиќ Sweatshirt Модели Снешко Снегулки Печатени Божиќ Мрачно Маскирани Џемпери Блузи

VEKDONE Жените Божиќ Sweatshirt Модели Снешко Снегулки Печатени Божиќ Мрачно Маскирани Џемпери Блузи

DEN 335.76

Достапност

·Материјал : Високо-квалитетна Памук, Полиестер,Spandex, Мека/ Лесни/Дише/Еластичен ткаенина, направи да се чувствуваат удобно кога се носи.Сите бои се лесно да се облекуваат. ·Имајте на ум : Големина работи мали,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да ја купите и да се избере 1-2 големина нагоре. ◆Облека : Кул рака мие, и висат да се исуши.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Различни бои донесе различни расположенија за вас секој ден. ◆Класичен жените долг ракав pullover sweatshirt/зимски јакни/буци поврзана џемпер cardigans, одличен за да се совпадне со фармерки, capris, здолништа, leggings, sweatpants, панталони. ·Повод : Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.sweatshirt суичери качулка скокач pullover џемпер блузи џемпери маскирани крпи маскирани sweatshirt мажите маскирани мачка блузи, за жени коса алатка блузи, за жени секси блузи за тинејџерски девојки на повик лето блузи, за жени плус големина џемпери за жени мажи cardigans јакна долго маскирани лесни дуксери жените преголеми џемпер грб јакна џемпер деца сива качулка графички зелена качулка сива качулка црвено маскирани xl дуксери момчиња жолта црна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа