VEKDONE Жените Божиќ Sweatshirt Модели Снешко Снегулки Печатени Божиќ Мрачно Маскирани Џемпери Блузи

VEKDONE Жените Божиќ Sweatshirt Модели Снешко Снегулки Печатени Божиќ Мрачно Маскирани Џемпери Блузи

DEN 335.76

Достапност

Ниско железо ако е потребно. ◆Карактеристики : Долг ракав,маскирани јакна,colorblock вратоврска боја,мека буци плетени јакна,fuzzy руно,sherpa pullover, лабава тенок одговара, turtleneck, елегантен, качулка sweatshirt. ◆Облека : Кул рака мие, и висат да се исуши. ·Материјал : Високо-квалитетна Памук, Полиестер,Spandex, Мека/ Лесни/Дише/Еластичен ткаенина, направи да се чувствуваат удобно кога се носи.Сите бои се лесно да се облекуваат. ◆Класичен жените долг ракав pullover sweatshirt/зимски јакни/буци поврзана џемпер cardigans, одличен за да се совпадне со фармерки, capris, здолништа, leggings, sweatpants, панталони.затворање. ·Ова врвот е толку шик и симпатична.sweatshirt суичери качулка скокач pullover џемпер блузи џемпери маскирани крпи маскирани sweatshirt мажите маскирани мачка блузи, за жени коса алатка блузи, за жени секси блузи за тинејџерски девојки на повик лето блузи, за жени плус големина џемпери за жени мажи cardigans јакна долго маскирани лесни дуксери жените преголеми џемпер грб јакна џемпер деца сива качулка графички зелена качулка сива качулка црвено маскирани xl дуксери момчиња жолта црна. ◆Мода женска долг ракав качулка суичери јакни за есен/зима/божиќ/ноќта на вештерките/спорт / рекреација / партија / работа / клуб униформа.0 инчи мерење на отстапување се должи на прирачник за мерење и различни протега на ткаенини. ·Ново за оваа сезона, поставен во стилот на врвот со џебови.Различни бои донесе различни расположенија за вас секој ден.Рака Мие Само.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа